Kyslíkový koncentrátor repasovaný

Oxygenerátor do domácnosti

11 500 
9 504  bez DPH

}

Ověřte dostupnost

Dostupnost tohoto produktu prosím ověřte na některé z našich prodejen.

Skladem

  • Na předpis

  • Kód pojišťovny
  • Pojišťovna hradí
  • Doplatek
  • Předepisuje
  • Revizní lékař
  • Užitná doba
h

Detailní popis

Přístroj na fotce je ilustrační, míváme i další stroje jiných značek – jsou v galerii fotek pod hlavní.

Přístoj na tvoření kyslíkového media ze vzduchu, kde je 21% kyslíku. Přístroj po vyčištění vzduchu od všech ostatních složek vytvoří medium s 90 – 95% kyslíku. Toto se pomocí kanyly ( kyslíkových brýlí ) nebo masky přídýchává k normálnímu dýchání pro zvýšení saturace ( okysličení ) krve. Zlepšuje se tím činnost orgánů v těle, lépe pracuje mozek.

Na stupnici přístroje lze zvolit průtok media od 1 do 5 ti litrů za minutu. Od toho závisí také koncentrace média – čím rychleji stroj fouká, tím méně je tam kyslíku. Pro největší koncentaci je dobré přidýchávat 1 – 2,5 litru za minutu. Je nutné pamatovat na to, že to není dýchací přístroj, který má dýchat za vás. Je to podpůrný přístroj na zvyšování kyslíku v krvi.

( Tento přístroj neléčí apnoe, na to je speciální přístroj CPAP, ten udržuje volné dýchací cesty pomocí zvýšeného tlaku vzduchu a mechanicky tak zabraňuje kolapsu dýchacích cest )

Co znamená repasovaný produkt?

Repasované zboží je již použité, ale zkontrolované, případně opravené a funkční. Repasované zboží je v dobrém stavu a poskytujeme na něj 12 měsíců záruky.

Naše pobočky v ČR

Navštivte jednu z naší prodejen, kde Vám osobně rádi poradíme.

PlzeňOstrov / Teplice

/ Karlovy Vary

Pomoc s výběrem

Nevíte si rady s výběrem pomůcky? Kontaktuje nás, rádi Vám poradíme.

353 821 633

info@rehatech.cz

25 let zkušeností

Od roku 1994 fungujeme jako rodinná firma a jsme partnery domovů pro seniory, pečovatelských služeb, léčeben dlouhodobě nemocných, rehabilitačních zařízení a dalších institucí.