Rozvoz z technických důvodů probíhá do 2 - 3 pracovních dnů. Omlouvám se, na zrychlení usilovně pracujeme.Schodolez, scalamobil - do šíře sedu 45 cm

Není skladem

12 500 Kč

Tento schodolez je vhodný zejména pro úzká nebo točitá schodiště. Pokud váš vozík nemá speciální úchyty na scalamobil, nemůžete jej ke scalamobilu použít. Musíte mít vozík od nás.

•Odkaz na instruktážní video: http://www.youtube.com/watch?v=3nHRP59XenM * Scalamobil je specialistou na zdolávání výškových rozdílů řešených formou schodů v prostorách, které ještě nejsou bezbariérově řešeny. • Mobilní schodolez Scalamobil lze upevnit zezadu na vozík a umožňuje pohyb po všech druzích schodů s minimálním úsilím - dokonce ani točité schodiště není překážkou. Díky patentovanému mechanismu se čtyřmi automatickými bezpečnostními brzdami, není kolečky schodolezu schodiště v žádném případě poškozováno.,bez ohledu na to, zda dřevo, kámen, koberec nebo mramor. • Scalacombil může být instalován na mechanický vozík a nebo může být používán s příslušnou židlí přímo vyrobenou ke schodolezu.. .Dále je bezpečnost zajištěna čtyřmi integrovanými bezpečnostními brzdami, které automaticky zastaví scalacombi na okraji každého schodiště. Díky krátké vzdálenosti kol a řiditelným předními koly je scalacombil velmi pohyblivý, proto je velmi snadno ovladatelný i v malých prostorách a na úzkém schodišti. • Má vyměnitelnou baterii, která zvládne až 300 ( schodů ) kroků na jedno nabití s osobou vážící cca 70 kg ( tj. asi 20 pater ). Dokonce i převoz scalacombilu daleko od domova není problém, protože je navržen tak, aby šel rozložit na jednotlivé části. • Maximální nosnost: 135 kg ( bez vozíku )

ks

© 2019 REHA-TECH a.s., všechna práva vyhrazena
nářadí GÜDE, pizza Karlovy Vary, montáže HELZO, Filip Rojík